Про Центр Сертифікація продукції Сертифікація систем управління Наші повноваження Як з нами зв'язатися

На теперішній час сертифікація є ефективним чинником підвищення обсягу продажів тому, що наявність сертифіката, підтверджуючого якість продукції, дозволяє завоювати більшу довіру до виробника.

 Головна мета проведення процедури сертифікації в системі УкрСЕПРО - продемонструвати стабільність виробництва та відповідність продукції державним нормам та стандартам або вимогам Технічного регламенту.

 Ми проводимо сертифікацію продукції на термін від 1-го року до 5-ти; також наші фахівці допоможуть вам визначити необхідність отримання санітарно-епідеміологічного висновку МОЗ України та протоколів пожежної безпеки для продукції, яка проходить сертифікацію.

Сертифікація продукції будівельного призначення проводиться як у державній системі сертифікації УкрСЕПРО, так і у відповідності до вимог Технічного регламенту будівельних виробів, будівель та споруд.

 В Системі УкрСЕПРО сертифікати та їх копії видаються на спеціальних бланках, які мають голограму та інші ступені захисту.

Сертифіката на відповідність Технічному регламенту оформлюються за єдиним зразком, затвердженим Держспоживстандартом України.

 Наші повноваження дозволяють видавати сертифікати як на продукцію вітчизняного виробництва, так і на таку, що імпортується. Наші фахівці мають багаторічний досвід проведення добрівільної та обов'язкової сертифікації продукції будівельного призначення. Вони визначать, чи підлягає ваша продукція обв'язковій сертифікації в Системі УкрСЕПРО та проведуть повний комплекс рабіт з отримання сертифікатів відповідності: підберуть економічно доцільну схему сертифікації, визначать які випробувальні лабораторії та центри мають право проводити сертифікаційні випробування певної продукції.              
  

Ви можете бути впевненими в тому, що сертифікат відповідності буде оформлений належним чином та процедура сертифікації проведена у відповідності з українським законодавством.


Сертифікація будівельної продукції, оформлення сертифікатів відповідності та інших дозвільних документів
(044) 486-40-85; 486-43-69
(050) 353-38-31

НОВИНИ

Вартість видачі сертифіката на один рік для вітчизняного виробника становить близько 8000 грн.

Read more Comments(3)

ֲ ֲ

ІНФОРМАЦІЯ

Реєстр сертифікатів УкрСЕПРО

Реєстр сертифікатів по технічним регламентам

Реєстр сертифікатів на систему якості